Healy Twoim osobistym gabinetem zdrowia.

Medycyna jutra dostepna już dzisiaj, tak nazywam najnowsze urządzenie medyczne do diagnozy i terapii, które testuję na sobie i klientach już od 9-ciu miesięcy. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego rozwiązania i dlatego postanowiłam się z Wami tym podzielić. Do tej pory swoją pracę diagnostyczną opierałam na analizatorze kwantowym oraz na 8DNLS. Oba urządzenia bardzo sobie cenię, albowiem pozwalają  ocenić czynniki powodujące rozwój choroby i to jest bezspornie najważniejsze osiągnięcie. Dzięki nim jestem zawsze krok przed medycyną zachodnią.

Teraz doszło kolejne rozwiązanie. Nowoczesne urządzenie biomagnetyczne o nazwie HEALY.
Posiada atest medyczny i już z tego powodu jest kwalifikowane jako urządzenie, którego działanie jest uwiarygodnione naukowo. Technologia, którą zastosowano w Healy, to coś wyjątkowego. Wykorzystując fizykę kwantową, mikroprądy i częstotliwości, stworzono ponadczasowe rozwiązanie do bardzo zaawansowanej diagnozy i terapii, dlatego Healy to z jednej strony terapia, a z drugiej diagnoza. W urządzeniu połączono dwa systemy terapeutyczne: mikroprądy i częstotliwości.

Takie rozwiązanie sprawia, że efekt kuracji jest bardzo szybki, a klient odczuwa niemalże natychmiastową poprawę. Wszystko za sprawą oddziaływania mikroprądów i częstotliwości na mitochondria. Tematy, które do tej pory były przyczyną wydłużonej kuracji np. słaba wchłanialność w jelitach czy zniszczone błony śluzowe, nie stanowią już przeszkody. Do komórki dociera informacja niesiona przy pomocy mikroprądów, a komórka odczytuje tą wibrację, która jest dla niej lecznicza.

Poznaj Healy!

Kliknij w poniższy przycisk, aby poznać więcej informacji na temat urządzenia przyszłości jakim jest Healy. 

Nowe rozwiązanie w Twoim gabinecie prozdrowotnym.

O Healy napisano już wiele artykułów, chociaż temat ten ma dopiero dwa lata. Jest już dostępny w 40 krajach i wciąż rośnie liczba jego użytkowników. To dowodzi, że współczesna medycyna zmierza w stronę rozwiązań biomagnetycznych, chcemy tego czy nie. Coraz wyższa jest już świadomość ludzi, że wszystko co nas otacza jest energią oraz to, że to od zdolności przepływu energii przez ciało i odblokowanie zastojów energetycznych, zależy sukces uwalniania się od choroby na poziomie ciała fizycznego. Tak więc pojawiło się nowe rozwiązanie, które chcę każdemu zarekomendować i polecić do zastosowania w nowoczesnym gabinecie. Co jest jeszcze w tym rozwiązaniu niezwykłe, otóż to, że możemy wykonywać diagnozę i terapię także przy zastosowaniu samych częstotliwości, w dodatku na odległość, nawet, gdy osoba jest od nas oddalona o tysiące kilometrów. Wykorzystujemy wówczas częstotliwości, które oddziałują na biopole człowieka, co pozwala wdrożyć diagnozę i terapię nawet dla osoby, która nie może przyjść do gabinetu.  Każda komórka posiada swoje wibracje. Zdrowa czy chora stara się wyemitować informację, że funkcjonuje. Ale również każcda komórka, potrzebuje doładowania energetycznego. Ponadto , wykorzystując możliwości terapeutyczne Healy, możemy dozować klientowi substancje z tzw. medycyny informacyjnej takie jak: esencje Bacha, Sole Schlysella czy leki homeopatyczne.
Healy pozwala na wykonanie diagnozy w zakresie potrzeb na określone leki w wybranej grupie produktowej, a co jeszcze bardziej niezwykłe, możemy od razu wykorzystując określone częstotliwości zapodać je do komórek. Tak więc nie posiadając fizycznie preparatów, ale mając Healy podajemy częstotliwości, które mają charakter terapeutyczny. Jeszcze większym odkryciem jest możliwość diagnostyki AURY. Dotyczy ona nie tylko centr energetycznych na poziomie ciała fizycznego, ale głównie ciał pranicznych. Przeprowadzona analiza, pozwala określić z jakiego powodu następuje w organizmie blokada, a odczyt odpowiednich parametrów pozwala wytłumaczyć  klientowi, czy temat dotyczy życia obecnego, problemów w rodzinie czy nierozwiązanych konfliktów głęboko w rodzie. Po analizie, która poprzedzona jest otrzymaniem graficznego obrazu aury, istnieje możliwość działania, czyli naprawy biopola i przywracania równowagi w ciele fizycznym z poziomu ciał pranicznych i biopola.
Jest jeszcze jedno fascynujące zagadnienie. Healy jest urządzeniem za pomocą którego, można dozować opracowany program w konkretnym przypadku chorobowym. Każda osoba, która ma chorobę przewlekłą i nic już jej nie pomaga, może uzyskać spersonalizowany do potrzeb jej organizmu program, który będzie rozwiązywał problemy zdrowotne na poziomie ciała fizycznego, emocji, a po części także aury. Dodam jeszcze, że HEALY posiada możliwość dozowania wszystkich substancji odżywczych czyli witamin, minerałów, aminokwasów, hormonów i enzymów za pośrednictwem mikroprądów i częstotliwości. Ta funkcjonalność stawia Healy bardzo wysoko w hierarchii urządzeń biomagnetycznych i pozwala zaliczyć je do najbardziej innowacyjnych rozwiązań we współczesnej medycynie niekonwencjonalnej, o wszechstronnym zastosowaniu terapeutycznym. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami tego urządzenia, bo jest godne polecenia i wkrótce zrewolucjonizuje świat medycyny bioinformacyjnej.

Justyna Chmielewska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z Nami.

Healy to proste, a zarazem skuteczne narzędzie, jednakże duża ilość informacji na początek może zrodzić sporo pytań. Możesz skontaktować się z Nami dzwoniąc na poniższy numer lub pisząc email. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz, na którego odpowiemy zazwyczaj w ciągu 48 godzin. 

Formularz kontaktowy

    Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.
    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.