Medycyna Jutra, dostępna dzisiaj!

Ten wpis będzie poświęcony najmłodszemu dziecku w rozwiązaniach zaawansowanych technologii diagnostyczno-terapeutycznych. Urządzenie to nazywa się HEALY. Chociaż jest dostępne dopiero od listopada 2018r w sprzedaży detalicznej, zrobiło już bardzo dużą furorę wśród użytkowników. Można powiedzieć, że wszystko co jest związane z HEALY stanowi nowoczesne rozwiązanie technologiczne na miarę nagrody Nobla. Autor produktu Marcus Schmike połączył w nim technologię znaną w świecie medycyny zachodniej, z wiedzą dostępną i praktykowaną w świecie medycyny wschodu. Powstało w ten sposób narzędzie do leczenia chorób na poziomie ciała i ducha. Elementem terapeutycznym są tutaj mikroprądy, znane w fizykoterapii jako rozwiązania do szybkiej regeneracji układu kostnego, wzmożonej produkcji ATP i stymulowania produkcji aminokwasów.

Poznaj Healy!

Kliknij w poniższy przycisk, aby poznać więcej informacji na temat urządzenia przyszłości jakim jest Healy. 

Tak więc Healy to urządzenie wykorzystujące znaną już, leczniczą moc mikroprądów. Ale obok tej technologii Marcus skorzystał z rozwiązania, jakie przez 15 lat testował naukowiec portugalski Nuno Nina. Opracował on tzw. złote częstotliwości życia, których zadaniem jest przywrócić potencjał energetyczny mitochondriom komórkowym. W ten sposób powstało urządzenie, którego zakres terapeutyczny jest tak szeroki, że umożliwił opracowanie 16 cykli programowych, w których zawarto 180 programów terapeutycznych. Bóle przewlekłe, miejscowe, bóle zęba, złamania, uszkodzenia struktur stawowych, depresje, lęki, fibromialgie, to tylko część rozwiązań, jakie gwarantuje urządzenie Healy. Dodatkowym atutem jest to, że na te właśnie problemy zdrowotne urządzenie Healy posiada atest medyczny IIa.

Healy to urządzenie do użytku domowego. Każda osoba, która poszukuje rozwiązań dla siebie, bo cierpi z powodu jakiegoś bólu czy dysfunkcji narządów, może zastosować Healy i z powodzeniem oczekiwać szybkich rezultatów zdrowienia. Innym zastosowaniem Healy są terapie w przypadku stresu, zaburzonego snu, problemów w nauce, otyłości czy zaburzeń hormonalnych. Healy to bezpieczna metoda terapeutyczna do stosowania w domowym zaciszu w prosty i bezproblemowy sposób.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z Nami.

Healy to proste, a zarazem skuteczne narzędzie, jednakże duża ilość informacji na początek może zrodzić sporo pytań. Możesz skontaktować się z Nami dzwoniąc na poniższy numer lub pisząc email. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz, na którego odpowiemy zazwyczaj w ciągu 48 godzin. 

Formularz kontaktowy

    Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.
    Copyright © 2021 Aurum Instytut Medycyny Holistycznej. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Polityka Prywatności | Regulamin
    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.