Opinie o Healy

Dlaczego stosuje Healy? Jak Healy zmieniło moje życie? Komu polecam Healy i dlaczego?

Zofia Darowska

Użytkownik Healy
Zofia Darowska1

Zofia Darowska

Od 8 lat prowadzę  Dom Zdrowia Miro w Londynie – który specjalizuje się w holistycznym podejściu do zdrowia i urody. Od marca 2020 jestem partnerem Healy World.

Czytaj więcej

Mirosław Ramczyk

Użytkownik Healy
Mirosław Ramczyk

Mirosław Ramczyk

Mieszkam w Londynie i na co dzień zajmuje się złożonymi instalacjami hydraulicznymi. Ponadto jestem wspolwlascicielem Dom Zdrowia Miro, który specjalizuje się w holistycznym podejściu do zdrowia. Zdrowie i dobre samopoczucie jest dla mnie bardzo ważne, dlatego gdy tylko dowiedziałem się o urządzeniu HEALY postanowiłem zostać partnerem w tym przedsięwzięciu i korzystać z jego nadzwyczajnych programów, w celu poprawy zdrowia i kondycji mojego organizmu.

Czytaj więcej

Anna Chamczyk

Użytkownik Healy
ANNA CHAMCZYK

Anna Chamczyk

Mieszkam w Londynie a czasami w Malborku. Zajmuje się wychowywaniem córki. Julii ma 8 lat i bardzo często cierpiała na alergie. Od 2020 roku jest partnerem Healy World. Od tego czasu moja córka regularnie stosuje Healy. O alergii już nikt nie pamięta.

Czytaj więcej

Agnieszka Trzeciak

Użytkownik Healy
Zdjecie2

Agnieszka Trzeciak

Healy używam od 4 miesięcy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że tak małe urządzenie potrafi wykonać tyle terapii dla mojego zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego! 

Przy każdym najmniejszym zaburzeniu organizmu HEALY pomaga, a zwłaszcza, gdy tylko zaczyna boleć mnie głowa. Włączam wtedy program ulga, meridian pęcherzyka żółciowego  i jestem wolna od bólu , a gdy jestem zmęczona to program energia stawia mnie nogi!

Polecam wszystkim Healy, jako domową apteczkę dla całej rodziny.

Czytaj więcej

Elżbieta Aszyk

Użytkownik Healy
Elzbieta Aszyk

Elżbieta Aszyk

Mieszkam na stałe w Londynie. Partnerem Healy World jestem od 2020r. Healy pomaga mi zarówno w moim zdrowiu jak i działaniach biznesowych. Aktywnie promuję Healy i tworzę grupę zgranych Partnerów Biznesowych Healy.

Czytaj więcej

Janina Chudy

Użytkownik Healy
jchy-4

Janina Chudy

Mój sen był płytki i budziłam  sie w nocy kilka razy. Wstawalam zmęczona. Zaczęłam używać Healy z nadzieją, że ten stan się zmieni. Włączałam takie programy jak oczyszczanie,relaks oraz sen systemowy. Już po kilku dniach, dzięki Healy, jakość mojego snu diametralnie zmieniła się. Przesypiam całą noc, budzę się wypoczęta i pełna energii. Dzięki programom żołądek-jelita, trawienie , nietolerancja pokarmowa i woreczek żółciowy zapomniałam też o problemach  z układem pokarmowym, z którymi borykałam się przez ostatnie 15 lat. Healy wspiera mnie również przeciwbólowo, uzupełnia energię, podnosi na duchu  wspomaga pamięć, dba o jakość mojej skóry, a wszystko to, dzięki wielu programom, które posiada. Jest urządzeniem wielofunkcyjnym, wspierającym moje zdrowie i samopoczucie. Mówię o Healy, że jest  moją skuteczną pierwszą pomocą. Dlatego zawsze mam je przy sobie i używam,kiedy potrzebuję.️ Serdecznie polecam Wszystkim, którzy dbają o siebie️

Ponieważ doświadczyłam na sobie skuteczności działania Healy, dlatego Wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie zdrowotnie, lubią pracę w zespole i szukają dobrego źródła dochodu, zapraszam do współpracy. Za polecanie i sprzedaż Healy, firma wynagradza swoich klientów i partnerów biznesowych. Oczywiście wysokość dochodu jest adekwatna do wyników pracy, naszego zaangażowania i serca, które damy Healy️ i zespołowi, z którym będziemy pracować. Uważam, że polecanie Healy może być nawet głównym źródłem dochodu. Wszystko zależy od nas samych. Zapraszam do współpracy.

Czytaj więcej

Dorota Kotkowska

Użytkownik Healy
Dorota Kotkowska

Dorota Kotkowska

Jestem zainteresowana budowaniem biznesu Healy z Tobą: z radością i zaangażowaniem. Mam i używam Healy od niedawna, a poleciła mi je polecenia Zofia Darowska , która mieszka w Londynie. Niedługo napisze dlaczego polecam Healy.

Czytaj więcej

Anna Kowalska

Użytkownik Healy
FY7A2301+

Anna Kowalska

W Healy  jestem od 2020 roku jako partner biznesowy. Przyłóż poczuj, podziel się jest dla mnie wyzwaniem, by poprawić zdrowie swoje i swojej rodziny. Stosujac Healy i polecając je, chcę pomóc moim znajomym uzyskać zarówno zdrowie jak i niezależność finansową. Uważam, że Healy to cud techniki na miarę XXI w. Produkt który jest wart każdej ceny, gdyż Zdrowie to Największy Skarb. 

Czytaj więcej

Krystian Kowalski

Użytkownik Healy
KK

Krystian Kowalski

Od 15 lat mieszkam w Londynie. Tu się uczyłem, dorastałem, tu jest moje miejsce. Moją pasją jest elektronika i programy komputerowe. Od listopada 2020, kiedy poznałem Healy, zostałem partnerem biznesowym. Zdrowie, dobre samopoczucie, zmniejszenie bólów pourazowych- to zasługa Healy. Firma zapewnia również nagrody finansowe, kiedy Healy – przyłóż, poczuj, podziel się – stanie się twoim codziennym rytuałem. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z CUDem – XXI w. Healy-Twoje Częstotliwości.

Czytaj więcej

Magdalena Wielopolska

Użytkownik Healy
138400825_822205821661374_6245891411748419591_n

Magdalena Wielopolska

Dlaczego stosuję Healy?
Jestem doktorem nauk o żywieniu. Specjalizuję się w kompleksowej diagnostyce organizmu i ocenie wpływu niedoborów komórkowych oraz obciążeń na funkcjonowanie organizmu. Celem mojej pracy z klientami jest wspomaganie ich w efektywnym powrocie do zdrowia. Wiem, że organizm ludzki funkcjonuje na poziomie materii, energii i informacji, dlatego przygotowując kompleksowe zalecenia uwzględniam regulacje na wszystkich poziomach, również na tych, które decydują o przywróceniu przepływu energii i dostarczeniu prawidłowych częstotliwości do organizmu. 

HEALY to certyfikowane urządzenie medyczne, które jest uzupełnieniem terapii prowadzonej w gabinecie, poprzez kontynuację jej w warunkach domowych. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i zapewnia intuicyjny dobór programów, dlatego polecam je moim klientom, aby szybciej wracali do zdrowia. Szczególnie cenię sobie programy do redukcji bólu i zaburzeń emocjonalnych umożliwiające ograniczenie, często nadużywanych i stosowanych bez nadzoru medycznego, środków przeciwbólowych. Z uwagi na zastosowanie nowatorskiego rozwiązania w postaci czytnika kwantowego dobierane w terapii częstotliwości jest indywidualne dla każdego organizmu, co czyni urządzenie unikalnym i niezwykle skutecznym. Doceniam również brak skutków ubocznych tego urządzenia i możliwość stosowania go przez większość klientów.

Czytaj więcej

Czesława Smoleń

Użytkownik Healy
IMG-20210111-WA0003

Czesława Smoleń

Czym jest dla mnie Healy?

 1. Healy to rewolucyjny system medyczny uzdrawiający przez częstotliwości nadawane organizmowi
 2.  Aparat Healy pokazuje w jakim stanie są twoje narządy i emocje    
 3. Healy to mój bufor przed szkodliwymi wibracjami 
 4. Healy jest jak szpieg, który wytropi patogeny, a potem pomoże usunąć je z organizmu   
 5. Healy gwarantuje mi równowagę między ciałem, umysłem i duchem czyli CUD 
 6. Przez Healy Świat jest dla mnie bardziej przewidywalny   
 7. Healy to nowoczesne urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z atestem medycznym  
 8. Aparat Healy uaktywnia w ciele procesy odnowy biologicznej
 9. Healy emituje fale, które  stymulują zdolność komórek do regeneracji co sprawia, że cofa się proces starzenia organizmu.
 10. Dlaczego jestem partnerem biznesowym Healy? Bo urzekł mnie ten aparat który jest oparty na wiedzy i doświadczeniu WIELKIEGO GENIUSZA N.Tesli. Ponadto lubię też być w gronie osób z otwartym umysłem
 11. Mój małżonek często miewał bóle kolana, włącznie z wodą w kolanie. Brał zastrzyki z  kwasem hialuronowym. Chwilowo pomogło, a potem powtórka. Gdy już miałam moje Healy i mąż zaczął używać różne programy typu: mięśnie, stany zapalne, kolagen, ból miejscowy, ból kolana minął i już nie ma także wody w  kolanie.Jest dobrze kilka miesięcy
 12. Ostry ból kolka nerkowa program: nerka prawa, krążenie, lęk i i elektrody na miejsce bólu i przeszło.
 13. Praca z programem stres wielokrotnie przynosiła dobre wyniki
Czytaj więcej

Przeczytaj opinię

Użytkownik Healy
lena No fotka z Healy nr 4

Magdalena Nowak

Dlaczego kupiłam i używam Healy
KUPIŁAM bo:

 1. uwielbiam nowinki technologiczne i lubię eksperymentować bez szkody dla własnego organizmu
 2. urządzenie jest kompaktowe i wreszcie ze wszystkimi akcesoriami mieści się w mojej torebce
 3. chciałam sobie i rodzinie zafundować osobistego uzdrowiciela, który zawsze i wszędzie jest ,,pod ręką’’
 4.  zachwyciła mnie prostota użytkowania i nieskomplikowana obsługa
 5. zaintrygowała mnie zawartość aplikacji i duże pole wyboru programów terapeutycznych


UŻYWAM
bo:

 1. podnoszę witalność mojego organizmu
 2. wspomagam oczyszczanie go z nagromadzonych toksyn
 3. wspieram proces rekonwalescencji po chorobach
 4. mogę wspierać częstotliwościami wydolność, siłę mięśni  podczas treningu oraz regenerować się po nim
 5. wspomagam kontrolę procesów organicznych i ochraniam swój organizm przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (m.in. promieniowaniem 5G, promieniowaniem geopatycznym itp.)
 6. skutecznie wspieram moje zwierzątko zarówno profilaktycznie, jak i po zabiegach weterynaryjnych
 7. wspomagam moją koncentrację i umiejętność szybkiego przyswojenia wiedzy
 8. odżywiam komórki powodując lepszą wchłanialność minerałów, witamin, enzymów, aminokwasów
 9. podnoszę odporność oraz działam na drobnoustroje chorobotwórcze, aby mój organizm sprawnie radził sobie z infekcjami i stanami zapalnymi
 10. skutecznie zwalczam ból i wprawiam moje emocje w dobrostan, nawet po ciężkim dniu…

Dlaczego jestem partnerem biznesowym
Jestem partnerem biznesowym Healy, ponieważ:

 1. pracuję  w grupie wzajemnie wspierających się ludzi
 2. jestem swoim szefem, pracuję w najlepszych warunkach, w moim czasie i swoim rytmie, używając wypróbowanych narzędzi do jak najlepszego rozwoju
 3. otaczam się ludźmi, którzy zauważają moje umiejętności i pomagają im się rozwinąć, abym jeszcze lepiej mogła wykonywać pracę dla moich partnerów biznesowych oraz klientów
 4. otrzymuję godne wynagrodzenie adekwatne do wysiłku jaki w tą pracę wkładam
 5. rozwijam swoją już zgromadzoną wiedzę i zdobywam nową, aby sprostać wymaganiom firmy oraz klientów
 6. identyfikuję się z powiedzeniem ,,Rób to, co kochasz, a będziesz szczęśliwa” Firma Healy stwarza warunki do pracy twórczej i do realizowania swoich marzeń w zgodzie z samym sobą i dla najwyższego dobra jej współpracowników, partnerów oraz klientów.
 7. lubię realizować moje marzenia, a uzyskane wynagrodzenie za moją pracę skutecznie mi w tym pomaga
 8. kocham pracę z ludźmi i dla ludzi, dlatego moje zainteresowania są zgodne z misją Healy
Czytaj więcej

Justyna Chmielewska

Użytkownik Healy
fbt

Justyna Chmielewska

Jak pomogło mi Healy? Healy mam od listopada 2019roku. Używam go codziennie. Również moja rodzina stosuję Healy. Rodzice, syn, synowa. Z mojego polecenia kupiło to urządzenie już około 40 osób i wszystkie mają pozytywne rezultaty. Jak dla mnie zadziałało Healy:

 1. Miałam ból prawej ręki. Nie mogłam pisać. Zastosowałam program Krążenie i Oddech życia Głębokie cykle, Balans. Po 3 dniach ręka przestała mnie boleć
 2. Miałam problem z jelitami, biegunki, niestrawność, podobne jak przy grypie. Zastosowałam program Żołądek – jelita, Toksyny z Cyklu Bioenergia 2, Balance Złote Cykle. Jelita wyregulowały się w ciągu jednego dnia. Już po pierwszym programie czułam jak zaczynają lepiej pracować.
 3. Byłam bardzo poddenerwowana. Włączyłam program złote cykle Ulga, Balans. Czułam jak schodzą ze mnie wszystkie emocje.
 4. Bolał mnie staw od dużego palca u nogi i nie mogłam chodzić. Zastosowałam program Bioenergia 2 Wątroba, Meridiany Wątroba i pęcherzyk żółciowy. Włączyłam jeden na wieczór, drugi na noc, rano mogłam chodzić 
 5. Byłam osłabiona po dużym wysiłku umysłowym, i emocjonalnym. Włączyłam na noc Głębokie Cykle Regeneracja, rano wstałam wypoczęta, jak po najlepszym SPA. 
 6. Zastosowałam na wyciszenie emocji Program Spokój Ducha z cyklu Emocje i czułam, jak uwalniam się od kotłowaniny myśli i nadmiaru negatywnych emocji. Przetestowałam Healy na wielu programach, w zakresie licznych objawów mojego organizmu i mogę powiedzieć, że działa i polecam go każdemu. Dodatkowo sprawdziłam działanie Healy na zwierzętach. Zastosowałam Healy u kota, który był bez energii i umierał. Zastosowałam program Złote cykle Balance, Ulga, Energia. Po 3 godzinach kot się podniósł i położył się na drugim boku.
Czytaj więcej

Radosław Kula

Użytkownik Healy
Plik_000 (1)

Radosław Kula

Witam! Ugryzł mnie kleszcz. Zachorowałem na boreliozę, co sprawiło, że kupiłem Healy… Pewnego dnia dostałem okropną wiadomość, która spowodowała u mnie duży niepokój i spadek energii. Czułem jak negatywne myśli przenikają do mojego wnętrza. Zastosowałem program „wewnętrzny spokój”. Pół godziny po zakończeniu programu, myśl dalej przychodziła, ale mnie już nie tykała. Było to dla mnie zbawienne. Mogłem skutecznie zadziałać na całą sytuację i to jeszcze bardziej przekonało mnie do Healy. To były moje pierwsze doświadczenia jego działania na mój organizm. Po trzech miesiącach od zakupu urządzenia z chęcią korzysta z niego moja cała rodzina. Boreliozy już nie mam.
Przez 17 lat pracowałem w jednej firmie. Po tym czasie całe moje  życie uległo bardzo dużej zmianie. Wychowując dziecko, szukałem pomysłu na pracę zgodną z moimi zainteresowaniami. Bardzo lubię grę na Gongach i stosuję je terapeutycznie. Dzięki boreliozie trafiłem na Healy i ukazała się nowa droga. Moje zainteresowanie Medycyną Wschodu, częstotliwościami i chęcią pomocy ludziom, mocno zarezonowało z częstotliwościami Healy. Zostałem partnerem biznesowym Healy. Serdecznie polecam Healy do użytku domowego i zapraszam do współpracy. Radosław Kula

Czytaj więcej

Magda Rac-Paczesny

Użytkownik Healy
Magda Rac Paczesny (Healy)

Magda Rac-Paczesny

Odkąd stosuję Healy, mam energię, której nie czułem od lat! To niesamowite urządzenie, zachwyciło mnie od pierwszego użycia, kiedy przez długi czas borykałam się z bólem pleców. Koleżanka załączyła mi program przeciwbólowy, ulga przyszła z dnia na dzień. Od razu poczułam, że muszę mieć Healy w domu, dla siebie i rodziny. Często korzystam z programu Oczyszczanie, Ulga, Uwolnienie i Energia, czuję, że mogę  wszystko. Moje dzieci również często proszą mnie o włączenie programów z pakietu Nauka, który pomaga w koncentracji i stresie przed egzaminami, a już w styczniu planuję także zakup zestawu dla zwierząt, ponieważ mam bardzo lękową suczkę rasy Border Collie.
Po tym, jak Healy pomogło mi poradzić sobie z różnymi problemami i obudził we mnie nowe pokłady energii, zdecydowałam się dołączyć do zespołu Healy World. Chciałabym, aby jak najwięcej osób poznało to fantastyczne urządzenie. Uważam, że jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami posiadając Healy i mogąc z łatwością z niego korzystać samemu w domu. Firma z tak dużym potencjałem i innowacyjną technologią wkrótce będzie rozpoznawalna na całym świecie, a Healy zagości w każdym domu jako nasz lekarz rodzinny. Życzę wszystkim szczęścia i samych pozytywnych wibracji w cudownej podróży z Healy!

Czytaj więcej

Edyta Czechowicz

Użytkownik Healy
Edyta Czechowicz

Edyta Czechowicz

Uważam się za szczęśliwą posiadaczkę urządzenia Healy. Od kiedy zaczęłam regularnie stosować programy terapeutyczne na sen, równowagę nerwów, stres oraz równowagę bioenergetyczną hormonów, jakość mojego życia poprawiła się niemalże od razu. W końcu przesypiam całe noce i wstaję wypoczęta, a co za tym idzie z energią do życia i ukojonymi nerwami. Odblokowałam się mentalnie i uregulował się mój system hormonalny. Do tego stosuję programy wspierające energetycznie organy odpowiedzialne za metabolizm, wsparcie przy nietolerancjach pokarmowych, oczyszczanie i trawienie. A więc kontrola wagi ciala (do tej pory mój odwieczny problem) stala sie o wiele łatwiejsza.

To niesamowite jak Healy pomógł nie tylko mi osobiście ale i osobom którym do tej pory już poleciłam to wspaniałe urządzenie. Każda historia jest inna i zawsze niesamowita. Zostałam Partnerem Biznesowym Healy World gdyż czuję się zobowiązana do dzielenia się tym cudownym urządzeniem. Pragnę, by wszyscy dowiedzieli się o korzyściach zdrowotnych, jakie dają produkty Healy. Połączenie pomagania innym w odnalezieniu balansu emocjonalnego, równowagi psychicznej i fizycznej z budowaniem niezależnego biznesu, jest dla mnie spełnieniem marzeń o idealnym sposobie pracy i życia w zgodzie z samym sobą.

Czytaj więcej

Ewa Owczarek

Użytkownik Healy
DSC_0160

Ewa Owczarek

Dlaczego używam Healy? Udzielanie pomocy to nasze motto rodzinne. Mąż czyni to profesjonalnie zawodowo, a ja z nie mniej silnym zaangażowaniem hobbystycznie:) Stykając się każdego dnia z ludzkim cierpieniem wiemy, że ZDROWIE JEST NAJCENNIEJSZE.

Niestety przekonaliśmy się o tym również osobiście. Szukając pomocy dla jednego z czworga naszych dzieci znalazłam genialne dermo- i nutraceutyki, ekstrakty ziołowe i olejki CBD- jednak dopiero Healy zapewniło mi wszechstronną pomoc we wszystkich aspektach zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Choć mamy Healy zaledwie od miesiąca- to sprawdziło się w nagłych przypadkach przy migrenie, zatruciu pokarmowym, bólu gardła, stresie egzaminacyjnym oraz  rekonwalescencji po Covid-19 (wyczerpanie i problemy z płucami- u 25latka rok po przechorowaniu).

Dlaczego współpracuję z firmą Healy jako partner biznesowy?

Po prostu! Dla mnie Healy to prawdziwy SKARB! 

Zabezpieczyłam wszystkich domowników w Healy- w ten sposób każdy ma swojego osobistego lekarza, rehabilitanta, psychologa i kosmetyczkę 🙂

Ja osobiście pozbyłam się chronicznego bólu, który męczył mnie od ponad 7 m-cy!! Odzyskałam radość życia, otrzymałam olbrzymie pokłady energii i spełniam się w 100% mogąc teraz pomagać innym!

Czytaj więcej

Ewa Bednarska

Użytkownik Healy
placeholder.png

Ewa Bednarska

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Kara Pason

Użytkownik Healy
placeholder.png

Kara Pason

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Marzena Ogniewska

Użytkownik Healy
placeholder.png

Marzena Ogniewska

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Ania i Marcin Gronek

Użytkownicy Healy
IMG_1189

Ania i Marcin Gronek

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Elżbieta Lis

Użytkownik Healy
placeholder.png

Elżbieta Lis

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Anna Chromy

Użytkownik Healy
placeholder.png

Anna Chromy

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Anna Karpezo

Użytkownik Healy
placeholder.png

Anna Karpezo

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Beata Del

Użytkownicy Healy
placeholder.png

Beata Del

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Ala Aldona Aldona

Użytkownik Healy
placeholder.png

Ala Aldona

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Beata Borek

Użytkownik Healy
placeholder.png

Beata Borek

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Magda Stobi

Użytkownik Healy
placeholder.png

Magda Stobi

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej

Adriana Adaszyńska

Użytkownicy Healy
placeholder.png

Adriana Adaszyńska

Użytkownik jest w fazie testowania Healy, jego opinia wkrótce się tutaj pojawi! 

Czytaj więcej
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z Nami.

Healy to proste, a zarazem skuteczne narzędzie, jednakże duża ilość informacji na początek może zrodzić sporo pytań. Możesz skontaktować się z Nami dzwoniąc na poniższy numer lub pisząc email. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz, na którego odpowiemy zazwyczaj w ciągu 48 godzin. 

Formularz kontaktowy

  Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.
  Copyright © 2021 Aurum Instytut Medycyny Holistycznej. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Polityka Prywatności | Regulamin
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane przetwarzane są przez firmę Aurum Instytut Medycyny Holistycznej zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności oraz regulaminie strony.